LM43601PWPR
DigiKey raktári szám
296-40221-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-40221-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-40221-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM43601PWPR
Leírás
IC REG BUCK ADJ 1A 16HTSSOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 1A 16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
EDA / CAD modellek
LM43601PWPR modellek
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Kimeneti feszültség (max.)
28V
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (min.)
3,5V