LM43600PWPR
DigiKey raktári szám
296-40220-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-40220-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-40220-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM43600PWPR
Leírás
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 500mA 16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM43600PWPR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Sorozat
Kimeneti feszültség (max.)
28V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
16-HTSSOP
Bemeneti feszültség (min.)
3,5V