LM4132BMFX-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
296-LM4132BMFX-3.3/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LM4132BMFX-3.3/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LM4132BMFX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM4132BMFX-3.3/NOPB
Leírás
IC VREF SERIES 0.1% SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,1% SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LM4132BMFX-3.3/NOPB modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
20ppm/°C
Gyártó
Texas Instruments
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
310µVp-p
Digi-Reel®
Bemeneti feszültség
3,7V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
100µA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Kimeneti áram
20 mA
Tűrés
±0,1%