LM4040C25QDBZR
DigiKey raktári szám
296-17939-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-17939-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-17939-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM4040C25QDBZR
Leírás
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,5% SOT-23-3
EDA / CAD modellek
LM4040C25QDBZR modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
100ppm/°C
Gyártó
Texas Instruments
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
35µVrms
Katódáram
80 µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Kimeneti áram
15 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,5%