LM4040C25MDBZTEP | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LM4040C25MDBZTEP |
Leírás | IC VREF SHUNT 0.64% SOT23-3 |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Sönt Referenciafeszültség IC ±0,64% SOT-23-3 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LM4040C25MDBZTEP modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens 100ppm/°C |
Gyártó Texas Instruments | Zaj (10Hz ~ 10kHz) 35µVrms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Katódáram 82 µA |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C (TA) |
Referencia típusa Sönt | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kimenet típusa rögzített | Tokozás TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Kimeneti feszültség (min.) 2,5V | Gyártói tokozás SOT-23-3 |
Kimeneti áram 15 mA | Alap típusszám |
Tűrés ±0,64% |