LM4040BIM3-10.0/NOPB | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LM4040BIM3-10.0/NOPB |
Leírás | IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3 |
Gyártói standard átfutási idő | 6 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Sönt Referenciafeszültség IC ±0,2% SOT-23-3 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LM4040BIM3-10.0/NOPB modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens 100ppm/°C |
Gyártó Texas Instruments | Zaj (10Hz ~ 10kHz) 180µVrms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Katódáram 103 µA |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Referencia típusa Sönt | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kimenet típusa rögzített | Tokozás TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Kimeneti feszültség (min.) 10V | Gyártói tokozás SOT-23-3 |
Kimeneti áram 15 mA | Alap típusszám |
Tűrés ±0,2% |