LM4040BIM3-10.0/NOPB
DigiKey raktári szám
LM4040BIM3-10.0/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM4040BIM3-10.0/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM4040BIM3-10.0/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM4040BIM3-10.0/NOPB
Leírás
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,2% SOT-23-3
EDA / CAD modellek
LM4040BIM3-10.0/NOPB modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
100ppm/°C
Gyártó
Texas Instruments
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
180µVrms
Katódáram
103 µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
10V
Kimeneti áram
15 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,2%