LM4030BMF-2.5/NOPB
DigiKey raktári szám
LM4030BMF-2.5/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM4030BMF-2.5/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM4030BMF-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM4030BMF-2.5/NOPB
Leírás
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,1% SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM4030BMF-2.5/NOPB modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
20ppm/°C
Gyártó
Texas Instruments
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
105µVp-p
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Katódáram
120 µA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Referencia típusa
Sönt
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
rögzített
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Kimeneti áram
30 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,1%