LM3674MF-1.5EV
DigiKey raktári szám
LM3674MF-1.5EV-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM3674MF-1.5EV
Leírás
EVAL BOARD FOR LM3674
Vevői azonosító
Részletes leírás
LM3674 - DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
600mA
Gyártó
Texas Instruments
Bemeneti feszültség
2,7V ~ 5,5V
Csomagolás
Doboz
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Elavult
Kapcsolási frekvencia
2MHz
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Tartalom
áramköri lap(ok)
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
LM3674
Kimeneti feszültség
1,5V