LM3480IM3-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LM3480IM3-3.3/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM3480IM3-3.3/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM3480IM3-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM3480IM3-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM3480IM3-3.3/NOPB modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 100mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Nyugalmi áram (Iq)
2 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V