LM2940IMP-10/NOPB
DigiKey raktári szám
LM2940IMP-10/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM2940IMP-10/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM2940IMP-10/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM2940IMP-10/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 10V 1A SOT-223-4
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM2940IMP-10/NOPB modellek
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
15 mA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
63dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
26V
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Kimeneti feszültség (min.)
10V
Gyártói tokozás
SOT-223-4
Dropout feszültség (max.)
1V / 1A