LM2937ET-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LM2937ET-3.3/NOPB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM2937ET-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA TO-220-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM2937ET-3.3/NOPB modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Csomagolás
Csőtár
Max. üzemi áram
20 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
Fordított beillesztés, hőmérséklet túllépése, rövidzárlat, lökőfeszültség
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Furatszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-220-3
Bemeneti feszültség (max.)
26V
Gyártói tokozás
TO-220-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1V / 500mA