LM2675MX-12/NOPB
DigiKey raktári szám
296-35410-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-35410-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-35410-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM2675MX-12/NOPB
Leírás
IC REG BUCK 12V 1A 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 12V 1 Kimenet 1A 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM2675MX-12/NOPB modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Sorozat
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
260kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
No
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
Tokozás
Kimenet típusa
Gyártói tokozás
8-SOIC
Kimenetek száma
1
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (min.)
6,5V