LM120H-12
DigiKey raktári szám
296-50310-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM120H-12
Leírás
IC REG LINEAR -12V 200MA TO3
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Negatív rögzített 1 Kimenet 200mA TO-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM120H-12 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
1 mA
Csomagolás
Ömlesztve
PSRR
64dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C