LM1117MP-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LM1117MP-3.3/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM1117MP-3.3/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM1117MP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM1117MP-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223
EDA / CAD modellek
LM1117MP-3.3/NOPB modellek
Nyugalmi áram (Iq)
5 mA
Sorozat
Max. üzemi áram
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
SOT-223
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA