LM1117LD-2.5/NOPB
DigiKey raktári szám
296-36321-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-36321-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-36321-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM1117LD-2.5/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8-WSON
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA 8-WSON (4x4)
EDA / CAD modellek
LM1117LD-2.5/NOPB modellek
Nyugalmi áram (Iq)
5 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Tokozás
8-WDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
8-WSON (4x4)
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA