LM1117DT-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LM1117DT-3.3/NOPB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM1117DT-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA TO-252-3
EDA / CAD modellek
LM1117DT-3.3/NOPB modellek
Nyugalmi áram (Iq)
5 mA
Sorozat
Max. üzemi áram
10 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA