LM1117DT-2.85/NOPB
DigiKey raktári szám
LM1117DT-2.85/NOPB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM1117DT-2.85/NOPB
Leírás
IC REG LIN 2.85V 800MA TO252-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA TO-252-3
EDA / CAD modellek
LM1117DT-2.85/NOPB modellek
Nyugalmi áram (Iq)
5 mA
Csomagolás
Csőtár
Max. üzemi áram
10 mA
Alkatrész státusza
Elavult
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Kimeneti feszültség (min.)
2,85V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA