LM1117DT-1.8/NOPB
DigiKey raktári szám
LM1117DT-1.8/NOPB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM1117DT-1.8/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA TO-252-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM1117DT-1.8/NOPB modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
5 mA
Csomagolás
Csőtár
Max. üzemi áram
10 mA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
75dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA