LM1086CSX-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LM1086CSX-3.3/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM1086CSX-3.3/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM1086CSX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM1086CSX-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,5A TO-263 (DDPAK-3)
EDA / CAD modellek
LM1086CSX-3.3/NOPB modellek
Nyugalmi áram (Iq)
5 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
10 mA
PSRR
72dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
27V
Tokozás
TO-263-4, D2PAK (3 kivezetés + fül), TO-263AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TO-263 (DDPAK-3)
Dropout feszültség (max.)
1,5V / 1,5A