F28P659SH6PTPQ1
DigiKey raktári szám
296-F28P659SH6PTPQ1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F28P659SH6PTPQ1
Leírás
AUTOMOTIVE C2000 32-BIT MCU, 400
Részletes leírás
C28x C2000™ C28x Piccolo™ Mikrovezérlő IC 32 bites kétmagos 200MHz 768KB (768K x 8) FLASH 176-HLQFP (24x24)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
F28P659SH6PTPQ1 modellek
RAM mérete
244K x 8
Sorozat
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,8V ~ 3,63V
Csomagolás
Tálca
Adatátalakítók
A/D 36x12/16b SAR;D/A 2x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Mag mérete
32 bites kétmagos
Típusjelölés
autóipar
Sebesség
200MHz