F28P650DK9PTP
DigiKey raktári szám
296-F28P650DK9PTP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F28P650DK9PTP
Leírás
C2000 32-BIT MCU, 2X C28X+CLA CP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
C28x C2000™ C28x Piccolo™ Mikrovezérlő IC 32 bites kétmagos 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 176-HLQFP (24x24)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
F28P650DK9PTP modellek
Kategória
Programmemória mérete
FLASH
Sorozat
RAM mérete
248K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,8V ~ 3,63V
Adatátalakítók
A/D 36x10/16b SAR
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
32 bites kétmagos
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
200MHz