ESD2CANFD24DBZR
DigiKey raktári szám
296-ESD2CANFD24DBZRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-ESD2CANFD24DBZRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-ESD2CANFD24DBZRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD2CANFD24DBZR
Leírás
TVS DIODE 24VWM 37VC SOT233
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
37V (tipikus) bilincs 3,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Teljesítmény elosztás
133W
Felhasználás
CAN
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
2,5pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
2
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Átütési feszültség (min.)
35,5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
37V (tipikus)
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,5A (8/20µs)