CSD19502Q5BT
DigiKey raktári szám
296-44043-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-44043-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-44043-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSD19502Q5BT
Leírás
MOSFET N-CH 80V 100A 8VSON
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 100A (Ta) 3,1W (Ta), 195W (Ta) Felületszerelt 8-VSON-CLIP (5x6)
EDA / CAD modellek
CSD19502Q5BT modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,3V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
62 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4870 pF @ 40 V
Teljesítményveszteség (max.)
3,1W (Ta), 195W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Gyártói tokozás
8-VSON-CLIP (5x6)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,1mohm / 19A, 10V