CDC6CE125000ADLFR
DigiKey raktári szám
296-CDC6CE125000ADLFRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-CDC6CE125000ADLFRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-CDC6CE125000ADLFRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDC6CE125000ADLFR
Leírás
LOW-POWER, LOW-JITTER, BULK-ACOU
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
125 MHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 1,8V, 2,5V, 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-VDFN
Kategória
Tápfeszültség
1,8V, 2,5V, 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-VDFN
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-VSON (2,5x2)
Típus
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. üzemi áram
7,1mA