CD74HCT393M96
DigiKey raktári szám
296-14556-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-14556-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-14556-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD74HCT393M96
Leírás
IC BINARY COUNTR DL 4BIT 14SOIC
Részletes leírás
Számláló IC Bináris számláló 2 Betét 4 bit Negatív él 14-SOIC
EDA / CAD modellek
CD74HCT393M96 modellek
Kategória
Reset
Aszinkron
Gyártó
Texas Instruments
Számlálási sebesség
27 MHz
Sorozat
Trigger típusa
Negatív él
Tápfeszültség
4.5 V ~ 5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Logikai áramkör típusa
Bináris számláló
Rögzítés módja
Felületszerelt
Irány
Fel
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)