CD74HCT123M96
DigiKey raktári szám
296-31602-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-31602-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-31602-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD74HCT123M96
Leírás
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Részletes leírás
Monostabil multivibrátor 25 ns 16-SOIC
EDA / CAD modellek
CD74HCT123M96 modellek
Kategória
Terjedési késleltetés
25 ns
Gyártó
Texas Instruments
Kimeneti áram - magas, alacsony
4mA, 4mA
Sorozat
Tápfeszültség
4.5 V ~ 5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Logikai áramkör típusa
Monostabil
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles)