CD74HC73M96
DigiKey raktári szám
296-14540-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-14540-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-14540-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD74HC73M96
Leírás
IC FF JK TYPE DBL 1-BIT 14-SOIC
Részletes leírás
Flip-Flop 2 Betét JK típusa 1 bit Negatív él 14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
EDA / CAD modellek
CD74HC73M96 modellek
Kategória
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
28ns / 6V, 50pF
Gyártó
Texas Instruments
Trigger típusa
Negatív él
Sorozat
Kimeneti áram - magas, alacsony
5,2mA, 5,2mA
Tápfeszültség
2V ~ 6V
Alkatrész státusza
Aktív
Nyugalmi áram (Iq)
4 µA
Funkció
reset
Bemenő kapacitás
10 pF
Típus
JK típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
komplementer
Rögzítés módja
Felületszerelt
Elemek száma
2
Gyártói tokozás
14-SOIC
Bitszám elemenként
1
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Órajelfrekvencia
60 MHz