CD74HC283M96
DigiKey raktári szám
296-31579-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-31579-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-31579-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD74HC283M96
Leírás
IC BINARY FULL ADDER 4BIT 16SOIC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bináris teljes összeadó Fast Carry áramkörrel IC 16-SOIC
EDA / CAD modellek
CD74HC283M96 modellek
Kategória
Bitszám
4
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
16-SOIC
Logikai áramkör típusa
Bináris teljes összeadó Fast Carry áramkörrel
Alap típusszám
Tápfeszültség
2V ~ 6V