CD74HC193M96
DigiKey raktári szám
296-CD74HC193M96TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-CD74HC193M96CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-CD74HC193M96DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD74HC193M96
Leírás
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16SOIC
Részletes leírás
Számláló IC Bináris számláló 1 Betét 4 bit Pozitív él 16-SOIC
EDA / CAD modellek
CD74HC193M96 modellek
Kategória
Időzítés
szinkron
Gyártó
Texas Instruments
Számlálási sebesség
29 MHz
Sorozat
Trigger típusa
Pozitív él
Tápfeszültség
2 V ~ 6 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Logikai áramkör típusa
Bináris számláló
Rögzítés módja
Felületszerelt
Irány
Fel, Le
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles)