CD74HC153M96
DigiKey raktári szám
296-31568-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-31568-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-31568-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD74HC153M96
Leírás
IC MULTIPLEXER 2 X 4:1 16-SOIC
Részletes leírás
multiplexer 2 x 4:1 16-SOIC
EDA / CAD modellek
CD74HC153M96 modellek
Kategória
Kimeneti áram - magas, alacsony
5,2mA, 5,2mA
Gyártó
Texas Instruments
Tápforrás
Egyszeres táp
Sorozat
Tápfeszültség
2V ~ 6V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Típus
multiplexer
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles)