CD74HC153M96 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CD74HC153M96 |
Leírás | IC MULTIPLEXER 2 X 4:1 16-SOIC |
Gyártói standard átfutási idő | 6 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | multiplexer 2 x 4:1 16-SOIC |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CD74HC153M96 modellek |
Kategória | Kimeneti áram - magas, alacsony 5,2mA, 5,2mA |
Gyártó Texas Instruments | Tápforrás Egyszeres táp |
Sorozat | Tápfeszültség 2V ~ 6V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus multiplexer | Tokozás 16-SOIC (0,154", 3,90mm széles) |