CD74HC123M96
DigiKey raktári szám
296-14508-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-14508-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-14508-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CD74HC123M96
Leírás
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Monostabil multivibrátor 25 ns 16-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CD74HC123M96 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terjedési késleltetés
25 ns
Gyártó
Texas Instruments
Kimeneti áram - magas, alacsony
5,2mA, 5,2mA
Sorozat
Tápfeszültség
2 V ~ 6 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Logikai áramkör típusa
Monostabil
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles)