BZX84C8V2DBZR
DigiKey raktári szám
296-BZX84C8V2DBZRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-BZX84C8V2DBZRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-BZX84C8V2DBZRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C8V2DBZR
Leírás
8.2V ZENER DIODE IN SOT-23 PACKA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 8.2 V 250 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
600 nA @ 5.75 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
250 mW