BQ25100AYFPR
DigiKey raktári szám
296-39929-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-39929-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-39929-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BQ25100AYFPR
Leírás
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DSBGA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Töltő IC Lítium-ion/polimer 6-DSBGA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BQ25100AYFPR modellek
Kategória
Max. töltési áram
250mA
Gyártó
Texas Instruments
Elempakk feszültsége
4,3V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. tápfeszültség
6,45V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C (TJ)