BQ24170RGYR
DigiKey raktári szám
296-38877-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-38877-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-38877-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BQ24170RGYR
Leírás
IC BATT CHG LI-ION 1-3CEL 24VQFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Töltő IC Lítium-ion/polimer 24-VQFN (5,5x3,5)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BQ24170RGYR modellek
Kategória
Max. töltési áram
4A
Gyártó
Texas Instruments
Elempakk feszültsége
4,2V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. tápfeszültség
17V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)