AMC22C11DR
DigiKey raktári szám
296-AMC22C11DRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-AMC22C11DRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-AMC22C11DRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AMC22C11DR
Leírás
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
komparátor Alapváltozat (általános célú) nyitott draines 8-SOIC
Kategória
Max. bemeneti nyugalmi áram
0,025µA / 4V
Gyártó
Texas Instruments
Max. nyugalmi áram
2,2mA, 3,7mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. terjedési késleltetés
380ns
Alkatrész státusza
Aktív
Hiszterézis
25mV
Típus
Alapváltozat (általános célú)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Elemek száma
1
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimenet típusa
nyitott draines
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tápfeszültség (U+, U±)
3V ~ 27V