AMC1200SDUBR
DigiKey raktári szám
296-28558-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-28558-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-28558-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AMC1200SDUBR
Leírás
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szigetelés erősítő 1 Áramkör differenciális 8-SOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AMC1200SDUBR modellek
Kategória
Üzemi áram
5,4mA
Gyrt.
Kimeneti áram / csatorna
20 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Min. tápfeszültség
2.7 V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. tápfeszültség
5.5 V
Erősítő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Áramkörök száma
Kimenet típusa
differenciális
Tokozás
8-SMD, sirályszárnyas
-3dB sávszélesség
100 kHz