AMC1100DUB
DigiKey raktári szám
296-30434-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AMC1100DUB
Leírás
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szigetelés erősítő 1 Áramkör differenciális 8-SOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AMC1100DUB modellek
Kategória
Üzemi áram
5,4mA
Gyrt.
Kimeneti áram / csatorna
20 mA
Csomagolás
Csőtár
Min. tápfeszültség
2.7 V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. tápfeszültség
5.5 V
Erősítő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Áramkörök száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
differenciális
Tokozás
8-SMD, sirályszárnyas
-3dB sávszélesség
100 kHz