ADS1118IDGST
DigiKey raktári szám
296-29207-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-29207-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-29207-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADS1118IDGST
Leírás
IC ADC 16BIT 10-VSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 bites analóg-digitális átalakító 2, 4 Bemenet 1 Szigma-delta 10-VSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADS1118IDGST modellek
Kategória
Architektúra
Szigma-delta
Gyártó
Texas Instruments
Referencia típusa
belső
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (analóg)
2V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (digitális)
2V ~ 5,5V
Bitszám
16
Tulajdonságok
PGA, hőmérséklet-érzékelő
Mintavételi sebesség (másodpercenként)
860
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemenetek száma
2, 4
Tokozás
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm széles)