PTN0.50RD500
DigiKey raktári szám
1030-PTN0.50RD500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTN0.50RD500
Leírás
EXPAND SLEEVING 1/2" X 500' RED
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hüvely X 500' (152,40m) piros
Kategória
Hossz
500' (152,40m)
Gyártó
Techflex
Falvastagság
0,025" (0,64mm)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-70°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Hővédelem
hőálló
Alkatrész státusza
Aktív
Kopás elleni védelem
kopás- és vágásálló
Típus
Hüvely
Folyadék elleni védelem
benzinálló
Típusjellemzők
Bővíthető
Ellenállás a környezeti hatásokkal szemben
UV-álló
Belső átmérő, összehúzódva
0,500" (12,70mm)
Tulajdonságok
vegyszerálló, simára vágott, oldószerálló
Belső átmérő, kitágulva
0,750" (19,05mm)