PTN0.38BL500
DigiKey raktári szám
1030-PTN0.38BL500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTN0.38BL500
Leírás
EXPAND SLEEVING 3/8" X 500' BLU
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hüvely X 500' (152,40m) kék
Kategória
Hossz
500' (152,40m)
Gyártó
Techflex
Falvastagság
0,025" (0,64mm)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-70°C ~ 125°C
Csomagolás
Orsó
Hővédelem
hőálló
Alkatrész státusza
Aktív
Kopás elleni védelem
kopás- és vágásálló
Típus
Hüvely
Folyadék elleni védelem
benzinálló
Típusjellemzők
Bővíthető
Ellenállás a környezeti hatásokkal szemben
UV-álló
Belső átmérő, összehúzódva
0,375" (9,53mm)
Tulajdonságok
vegyszerálló, simára vágott, oldószerálló
Belső átmérő, kitágulva
0,500" (12,70mm)