PTN0.25PP200
DigiKey raktári szám
1030-PTN0.25PP200-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTN0.25PP200
Leírás
EXPAND SLEEVE 1/4" X 200' PURP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hüvely X 200' (60,96m) Lila
Kategória
Hossz
200' (60,96m)
Gyártó
Techflex
Falvastagság
0,025" (0,64mm)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-70°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Hővédelem
hőálló
Alkatrész státusza
Aktív
Kopás elleni védelem
kopás- és vágásálló
Típus
Hüvely
Folyadék elleni védelem
benzinálló
Típusjellemzők
Bővíthető
Ellenállás a környezeti hatásokkal szemben
UV-álló
Belső átmérő, összehúzódva
0,250" (6,35mm)
Tulajdonságok
vegyszerálló, simára vágott, oldószerálló
Belső átmérő, kitágulva
0,438" (11,13mm)