MBN2.25SV50
DigiKey raktári szám
1030-MBN2.25SV50-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBN2.25SV50
Leírás
GROUND BRAID TUBE 2.25"DIA X 50'
Részletes leírás
Cső alakú Földelőszalag 2,250" (57,15mm, 2 1/4") - külső átmérő X 50,0' (15,24m) 30AWG
Kategória
Méret
2,250" (57,15mm, 2 1/4") - külső átmérő
Vastagság
0,025" (0,64mm)