MBN1.50SV100
DigiKey raktári szám
1030-MBN1.50SV100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBN1.50SV100
Leírás
GROUND BRAID TUBE 1.5"DIA X 100'
Részletes leírás
Cső alakú Földelőszalag 1,500" (38,10mm, 1 1/2") - külső átmérő X 100,0' (30,48m) 30AWG
Kategória
Méret
1,500" (38,10mm, 1 1/2") - külső átmérő
Vastagság
0,025" (0,64mm)