H2F0.79BK25
DigiKey raktári szám
1030-H2F0.79BK25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
H2F0.79BK25
Leírás
2:1 FAB HEATSHRINK BLK 20MM 25'
Gyártói standard átfutási idő
3 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szövet hőre zsugorodó 2-1 0,79" (20,1mm) x 25,00' (7,62m)
Kategória
Belső átmérő, zsugorodás után
0,39" (9,9mm)
Gyártó
Techflex
Belső átmérő, zsugorodás előtt
0,79" (20,1mm)