H2F0.79BK100
DigiKey raktári szám
1030-H2F0.79BK100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
H2F0.79BK100
Leírás
2:1 FAB HEATSHRINK BLK 20MM 100'
Gyártói standard átfutási idő
3 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szövet hőre zsugorodó 2-1 0,79" (20,1mm) x 100,0' (30,5m)
Kategória
Hossz
100,0' (30,5m)
Gyártó
Techflex
Belső átmérő, zsugorodás után
0,39" (9,9mm)
Sorozat
Belső átmérő, zsugorodás előtt
0,79" (20,1mm)