FRN0.75TB250
DigiKey raktári szám
1030-FRN0.75TB250-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FRN0.75TB250
Leírás
EXPAND SLEEV 3/4"X250' BLK/WHT
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hüvely X 250' (76,20m) fekete, fehér
Kategória
Szín
fekete, fehér
Gyártó
Techflex
Hossz
250' (76,20m)
Sorozat
Falvastagság
0,025" (0,64mm)
Csomagolás
Orsó
Üzemi hőmérséklet
-70°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hővédelem
lángálló
Típus
Hüvely
Kopás elleni védelem
kopás- és vágásálló
Típusjellemzők
Bővíthető
Folyadék elleni védelem
benzinálló
Belső átmérő, összehúzódva
0,750" (19,05mm)
Tulajdonságok
vegyszerálló, simára vágott
Belső átmérő, kitágulva
1,250" (31,75mm)