F6F0.75TB100
DigiKey raktári szám
1030-F6F0.75TB100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F6F0.75TB100
Leírás
SELF WRAP 3/4" X 100' BLK/WHT
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Önzáró burkolat X 100' (30,48m) fekete, fehér
Kategória
Szín
fekete, fehér
Gyártó
Techflex
Hossz
100' (30,48m)
Sorozat
Falvastagság
0,025" (0,64mm)
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-70°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hővédelem
lángálló
Típus
Önzáró burkolat
Kopás elleni védelem
kopás- és vágásálló
Típusjellemzők
Osztott rugalmas cső
Tulajdonságok
vegyszerálló, simára vágott, önkioltó, oldószerálló
Belső átmérő, összehúzódva
0,750" (19,05mm)