TPLC-3R8/60MR10X25
DigiKey raktári szám
2085-TPLC-3R8/60MR10X25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPLC-3R8/60MR10X25
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 60F 3.8V
Részletes leírás
60 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 110mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
60 F
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
110mohm / 1kHz